TV Data

Zpracováváme data televizního programu pro česká média. Spolupracujeme s více než 230 televizními stanicemi nejen z České republiky, ale i z evropských zemí. Programy ze zahraniční překládáme do češtiny, popř. do slovenštiny. Pro noviny a časopisy zhotovujeme kompletní stránky s televizním programem.

Veškerá data jsme schopni poskytovat v XML formátu, popř. v jiných dle Vašeho přání.

Více informací

Kulturní data

Zpracováváme data pro kulturní přehledy do českých médií. Zaměřujeme se především na programy kin, divadel, muzeí a galerií, klubů, koncertních síní a kulturních domů. Spolupracujeme s institucemi, sdruženími i obcemi ve všech krajích ČR. Pro noviny a časopisy dodáváme přehledy kulturních akcí, a to i regionálně.

Veškerá data jsme schopni poskytovat v XML formátu, popř. v jiných dle Vašeho přání.

Více informací

Víme, co budou dávat

Vyzkoušejte si zdarma
naši aplikaci

ukázková verze zdarma

Naše společnost dokáže vytvořit kompletní televizní program pro tištěná i elektronická média, a to včetně podrobných informací o jednotlivých pořadech. V demoverzi vpravo se můžete s naším produktem blíže seznámit.

K vysílaným pořadům připojujeme údaje o roku výroby, zemi původu, obsazení, režisérovi, formátu vysílání či zvuku. Některé z nich jsou navíc doplněny o fotografie a podrobné popisky. Samozřejmostí jsou dodatečné úpravy programu dle aktualizací zasílaných televizními stanicemi.